Науково-практичний семінар «Цивільно-правові договори, що укладаються у мережі Інтернет: проблеми теорії та практики»

Двадцять сьомого вересня 2019 року на економіко-правовому факультеті Одеського національного університету імені І. І. Мечникова (Французький бульвар, 24/26, новий корпус, ауд. 207) відбувся Науково-практичний семінар, присвячений теоретичним та практичним проблемам укладення цивільно-правових договорів у мережі Інтернет. Організатором заходу виступила кафедра цивільно-правових дисциплін у співробітництві із заступником декана ЕПФ з наукової роботи д.ю.н. А. В. Смітюхом.

З доповідями на семінарі виступили: к.ю.н., доц. кафедри цивільно-правових дисциплін Арина Леонідівна Святошнюк; магістранти  спеціальності “Право” Анна Кисель, Аліна Кривошликова та Мар’яна Ячменська. У семінарі взяли участь співробітники кафедри цивільно-правових дисциплін, кафедри загальноправових дисциплін та міжнародного права, аспіранти кафедри цивільно-правових дисциплін та магістранти 1 року навчання економіко-правового факультету, а також студенти та аспіранти факультету міжнародних відносин, політології та соціології.

Доповіді спричинили бурну дискусію, в якій взяли активну участь: к.ю.н., проф.  Л. М.  Токарчук, к.ю.н., доц. О. В. Байло, ст. викл. А. М. Комаренко, магістрант спеціальності “Право” Є. Каташинський. Зокрема, особливий інтерес викликала судова практика щодо вирішення спорів, які виникають із цивільно-правових договорів, що укладаються у мережі Інтернет, та «онлайн-платформи» вирішення спорів, що виникають у вказаній сфері.

Автор інформації: А. Л. Святошнюк

Докладніше дивись:

Науково-практичний семінар «Цивільно-правові договори, що укладаються у мережі Інтернет: проблеми теорії та практики» (27.09.2019)