МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ДЕСЯТІ ЮРИДИЧНІ ДИСПУТИ З АКТУАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ ПРИВАТНОГО ПРАВА”, ПРИСВЯЧЕНА ПАМ’ЯТІ Є.В. ВАСЬКОВСЬКОГО

Двадцять восьмого травня 2021 року на економіко-правовому факультеті Одеського національного університету імені І.І. Мечникова відбулась Міжнародна науково-практична конференція “Десяті юридичні диспути з актуальних проблем приватного права”, присвячена пам’яті Є.В. Васьковського.

Л.В. Красицька - під час виступу
Л.В. Красицька – під час виступу

“Перші юридичні диспути” було проведено у квітні 2011 року. “Десяті” планувались на травень 2020-го. Проте, зважаючи на введення карантинних обмежень, спричинених коронавірусною хворобою COVID-19, цей захід було перенесено на травень 2021року.

Цього року він проходив у режимі онлайн – з використанням платформи Zoom. У ньому взяли участь близько 60 представників провідних наукових юридичних шкіл з країн пострадянського простору, які працювали у форматі пленарного засідання та у чотирьох спеціалізованих секціях: “Актуальні проблеми цивільного, сімейного, цивільно-процесуального права”, “Актуальні проблеми аграрного, земельного та екологічного права”, “Порівняльне правознавство в сфері приватного права, приватне право зарубіжних країн, міжнародне приватне право”, “Актуальні проблеми трудового права та права cоціального забезпечення”.

А.О.Богустов - під час виступу
А.О.Богустов – під час виступу

З вітальним словом до учасників конференції звернулись ректор ОНУ імені І.І. Мечникова – кандидат юридичних наук, професор, Заслужений юрист України В.І. Труба та в.о. декана економіко-правового факультету – кандидат юридичних наук, доцент, Заслужений юрист України Л.М. Токарчук.

Як модератор заходу виступив кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін, керівник проекту кафедри “Крос-культурні комунікації у професійній сфері” В.Р. Барський.

В.М. Зубар - під час виступу
В.М. Зубар – під час виступу

Незважаючи на втомленість суспільства від онлайн-комунікацій, під час конференції відчувався глибокий інтерес учасників до всіх наукових доповідей, а більшість з них викликали гострі та жваві дискусії.

Наукове надбання Міжнародної науково-практичної конференції “Десяті юридичні диспути з актуальних проблем приватного права,” присвяченої пам’яті Є.В. Васьковського,  опубліковано у збірнику матеріалів конференції, який розміщено на сайті кафедри цивільно-правових дисциплін та у репозитарії Наукової бібліотеки Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Автор інформації:  В.Р. Барський