Студенти ЕПФ – переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук

30-31 березня 2016 р.,  на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків),  відбувся другий  тур  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук, серед переможців якого – студенти 3 курсу денної форми навчання спеціальності “Правознавство” економіко-правового факультету ОНУ імені І.І. Мечникова Кирилл Хромов і Владислав Фірсов.

Кирилл Хромов
Кирилл Хромов

Конкурс проводився, згідно з Наказом МОН України № 1079 від 13.10.2015 р. “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році”, у два тури: перший  –  у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації; другий  – у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації, визначених базовими.

Владислав Фірсов
Владислав Фірсов

Для участі у конкурсі Кирилл Хромов і Владислав Фірсов, під науковим керівництвом доктора юридичних наук, професора І.С. Канзафарової , підготували наукову роботу за темою: “Цивільно-правова відповідальність за порушення авторських та суміжних прав в мережі Інтернет”, яка зайняла перше місце  у першому турі, що проводився на економіко-правовому факультеті ОНУ імені І.І. Мечникова, і була рекомендована до участі у другому турі.

Диплом Кирилла Хромова
Диплом Кирилла Хромова
Диплом Владислава Фірсова
Диплом Владислава Фірсова

Другий тур конкурсу проводився у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого (базовому вищому навчальному закладі з проведення другого туру конкурсу з юридичних наук). Він складався з двох етапів: заочного (рецензування робіт) і очного (науково-практичної конференції).

Конкурсна робота Кирилла Хромова і Владислава Фірсова, успішно пройшовши етап рецензування, була відібрана до участі у другому етапі, а її  автори  отримали запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції.

Наші студенти гідно захистили свою наукову роботу і отримали дипломи першого ступеня. За весь період існування економіко-правового факультету ОНУ імені І.І. Мечникова наші студенти-юристи стали переможцями такого Конкурсу вперше.

Вітаємо Кирилла Хромова, Владислава Фірсова та їх наукового керівника І.С. Канзафарову з такою важливою перемогою і зичимо їм нових здобутків на науковій ниві!

Колектив кафедри цивільно-правових дисциплін
ОНУ імені І.І. Мечникова