Потопахіна Ольга Миколаївна

О.М. Потопахіна
О.М. Потопахіна

Кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін.

Народилася в місті Нова Каховка Херсонської області. У 1992 році  успішно закінчила Новокаховську середню школу № 7. В цьому ж році вступила до Одеського державного університету ім. І.І. Мечникова, на спеціальність «Правознавство». Але у 1998 році закінчила вже Одеську державну юридичну академію (створену внаслідок реорганізації юридичної освіти в ОДУ ім. І.І. Мечникова) і здобула кваліфікацію магістра державного управління із правознавства.

Загальний стаж науково-педагогічної роботи – 15 років: 18.05.1999 р. прийнята на 0.25 штатної одиниці асистента кафедри цивільно-правових дисциплін; 01.09.1999 р.  переведена на 0.5 штатної одиниці старшого викладача кафедри цивільно-правових дисциплін; 01.09.2000 р. переведена на посаду старшого викладача кафедри цивільно-правових дисциплін на повну ставку. На посаді доцента – з 2009 року по теперішній час.

На підставі прилюдного захисту дисертації, рішенням президії Вищої Атестаційної комісії України від 28.04.2009 р. їй  присуджено науковий ступінь кандидата юридичних наук зі спеціальності 12.00.05 (трудове право; право соціального забезпечення).

Чотирнадцятого квітня 2011 року рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України (протокол 2/83-Д) їй було присвоєно вчене звання доцента кафедри цивільно-правових дисциплін.

О.М. Потопахіна  є уповноваженим трудового колективу економіко-правового факультету з питань охорони праці. У 2009 році підвищено кваліфікацію з охорони праці та отримано свідоцство фахівця у галузі охорони праці.

Загальний перелік наукових робіт складає понад 40 найменувань. З них –  одна монографія «Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа», рекомендована до друку Вченою радою ОНУ імені І.І. Мечникова (протокол № 4 від 15 грудня 2008 р.).


Друга міжнародна програма стажування “Правові системи сучасності: традиції та транзиції”

Чергове онлайн-засідання (ZOOM) студентського наукового гуртка з трудового права та права соціального забезпечення

Преподаватели кафедры гражданско-правовых дисциплин приняли участие в IV Международном конгрессе медицинского права

Онлайн-засідання (ZOOM) студентського наукового гуртка з трудового права та права соціального забезпечення (29.04.2020)

Засідання студентського наукового гуртка з трудового права та права соціального забезпечення (24.10.2019)

Науково-практичний семінар, присвячений Дню охорони праці

Науково-практичний семінар “Новели у пенсійному законодавстві України”