III-й Турнір з класичних судових дебатів «Ultima Ratio»

12-13 березня 2016 року в Одеському апеляційному господарському суді відбувся ІІІ-й Турнір з класичних судових дебатів «Ultima Ratio». Організатором даного заходу виступила Ліга студентів Асоціації правників України, за підтримки Юридичного бюро Сергєєвих, громадської організації «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, що надають безоплатну правову допомогу» та юридичної компанії «CLS».

Загальне фото
Організатори та учасники турніру — фото на пам’ять

Суддями III-го Турніру з класичних судових дебатів «Ultima ratio» були відомі адвокати, науковці, досвідчені дебатери. Від ОНУ імені І.І. Мечникова суддями виступили: кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін, адвокат В.В. Валах і кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри конституційного права та правосуддя, адвокат К.Ю. Кармазіна.

В.В. Валах
В.В. Валах

За підсумками фінального змагання, переможцем III-го Турніру з класичних судових дебатів «Ultima Ratio» стала команда Національного університету «Одеська юридична академія» «Freedom peoplе» (Христина Назаренко і Максим Дятел Максим), друге місце дісталося команді Лілії Познахівської (НУ «ОЮА») та Олега Стоєва (КНУ ім. Т. Шевченка). Третє місце поділили між собою одразу дві команди – команда K&A у складі Олени Коч (економіко-правовий факультет ОНУ імені І.І. Мечникова) і Олександра Асаулова (Одеський державний університет внутрішніх справ), а також команда «Consensus» (Володимир Думанський і Ганна Неруш). Звання найкращого оратора турніру було присуджено Олегу Стоєву.

Олена Коч
Олена Коч

Переможці були нагороджені кубками та медалями, а також цінними призами, багато учасників отримали можливість безкоштовної участі у Турнірі з цивільного права та процесу «Pro et contra».

Інформацію та фото надала В.В. Валах