Проєкт «Крос-культурні комунікації в професійній сфері»

Керівник проекту – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Вадим Рудольфович Барський.
Керівник проєкту – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Вадим Рудольфович Барський

У 2019/2020 навчальному році кафедра цивільно-правових дисциплін ОНУ імені І.І. Мечникова започаткувала проєкт «Крос-культурні комунікації в професійній сфері».

В рамках проєкту заплановано проведення циклу зустрічей студентів та викладачів економіко-правового факультету ОНУ імені І.І. Мечникова з професорами університетів різних країн світу та відомими закордонними правниками-практиками.

Учасники проєкту мають можливість: поглибити знання про особливості правових систем окремих зарубіжних країн та сучасні тенденції розвитку міжнародного права; удосконалити навички володіння англійською мовою в професійній сфері; встановити наукові та ділові контакти з іноземними колегами.

Перша зустріч з циклу відбулася 10 жовтня 2019 року в ауд. № 207 нового корпусу університету (Французький бульвар, 24/26).

Як доповідач на заході виступив суддя Арієл Бергнер (Держава Ізраїль), який представив огляд правової системи Держави Ізраїль, а також розкрив особливості розгляду судових справ про завдання шкоди за ізраїльським законодавством.

Автор інформації В.Р.Барський.

Фотозвіт (10.10.2019)

Чергова зустріч в рамках проєкту «Крос-культурні комунікації в професійній сфері»

Друга міжнародна програма стажування “Правові системи сучасності: традиції та транзиції”